Lokalizacja

Adres ul. Leszczyńskiego 25, Lublin

Godziny otwarcia

Jesteśmy otwarci od 6:30 do 17:00.
Od poniedziałku do piątku.

Co oferujemy?

Kwota i informacja dotycząca czesnego

Miesięczny koszt utrzymania dziecka w żłobku w 2023 roku wynosi 1450 zł.

Czesne: 1050 zł.

W cenę czesnego wliczone są następujące zajęcia dodatkowe:

  • Musical Babies (język angielski dla najmłodszych) 1x w tygodniu
  • Rytmika 1x w tygodniu
  • Dogoterapia 1x w miesiącu
  • SmykoMultisensoryka® 1x w miesiącu

Dofinansowanie do żłobka:

  • Przysługuje Państwu miesięczne dofinansowanie do czesnego – Dotacja z Urzędu Miasta Lublin w kwocie 400 zł. Miesięczna wysokość wystawionego Państwu rachunku za czesne będzie wynosić: 1050 zł. (po pomniejszeniu o 400zł. w/w dotacji).
  • Dodatkowo możecie Państwo – rodzice/opiekunowie prawni dzieci uczęszczających do żłobka – ubiegać się o dofinansowanie do opłaty czesnego za żłobek na poziomie 400, 500 lub 1000zł miesięcznie w zależności od Państwa indywidualnej sytuacji – wszystko w ramach programu rządowego Polski Ład. (RKO)
  • Po uzyskaniu przez Państwa dofinansowania do opłaty czesnego za żłobek z rządowego programu Polski Ład ( na pierwsze dziecko) faktyczna wysokość opłaty poniesionej przez Państwa za czesne w naszym żłobku może być pomniejszona o dodatkowe 400 zł. w zależności od Państwa indywidualnej sytuacji.

Aktywności w żłobku

Plastyka

Rozwijamy kreatywność

Sensoryka

Doświadczanie wszystkimi zmysłami

Muzyka

Poznawanie świata przez piosenki

Gimnastyka

Wspieramy rozwój fizyczny

Czytanie bajek

Pobudzamy wyobraźnie

Eksperymenty

Nauka przez zabawę

Zajrzyj na naszego facebooka i zobacz jak wygląda codzienne życie dzieciaków z naszego żłobka 🙂

Galeria

Nasza kadra

Elżbieta Juszka

Elżbieta Juszka

Dyrektor żłobkaLublin-leszczynskiego

Jestem doświadczonym nauczycielem, opiekunem w żłobku, terapeutą i dyrektorem.
W ciągu 22 letniej drogi zawodowej miałam okazję pracować w różnych placówkach. Sprawdziłam się w roli polonisty, logopedy szkolnego, logopedy prowadzącego własną działalność gospodarczą, dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej/ Oobecnie realizuję się w roli neurologopedy, terapeuty SI oraz dyrektora niepublicznego żłobka.
Od początku moja kariera zawodowa nastawiona jest na nieustanny rozwój osobisty i pracę z dziećmi. Sprawdziłam się w różnych rolach i wszystkie dały mi nowe doświadczenia. Wymagały ode mnie bardzo dobrej organizacji pracy i samodyscypliny.
Jako dyrektor placówki niepublicznej mam wiele do zaoferowania. Oprócz wiedzy, praktycznych umiejętności organizacyjnych i doświadczenia mam również predyspozycje osobowościowe pozwalające mi na bardzo łatwe nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów międzyludzkich.

Pani Milena

Pani Milena

Jestem osobą opiekuńczą i empatyczną. Dużą radość sprawia mi widok uśmiechniętego i zaciekawionego światem dziecka. W pracy ważne jest dla mnie ich bezpieczeństwo oraz wszechstronny rozwój.

Pani Tamara

Pani Tamara

Pomoc opiekunkiLublin-leszczynskiego

Jestem osobą pracowitą i otwartą na rozwój. Bardzo lubię pracę wśród dzieci – sama jestem mamą trzech wspaniałych córek, dlatego z przyjemnością dołączyłam do zespołu Małych Odkrywców.

Pani Dominika

Pani Dominika

Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia, empatyczną, cierpliwą i pomocną.
Moim priorytetem jest budowanie pozytywnych relacji zarówno z dziećmi jak i rodzicami.
W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie dbanie o ich prawidłowy rozwój, wsparcie w dążeniach do samodzielności, indywidualne podejście oraz zapewnienie poczucia bezpieczeństwa.
Codzienna praca z dziećmi daje mi dużo radości a uśmiech dziecka to dla mnie największa nagroda 🙂

Pani Karolina

Pani Karolina

Praca z dziećmi już od dawna była moim marzeniem. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w rozwoju i poznawaniu świata przez Małych Odkrywców. Sprawia mi to wiele radości. Jestem osobą odpowiedzialną i troskliwą. Najważniejsze jest dla mnie to, by maluchy czuły się bezpieczne i szczęśliwe.

Pani Kasia

Pani Kasia

Z wykształcenia Pedagog. Empatyczna miła i zaangażowana w życie swoich podopiecznych. Zagłębiam się w różnorodne formy komunikowania się dziecka ze światem, daję mu autentyczne wsparcie w jego emocjonalnym rozwoju oraz staram się budować z nim dobrą relację wsłuchując się w jego potrzeby. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo satysfakcji.

Pani Agata

Pani Agata

Jestem absolwentką studiów wyższych z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam umiejętność organizowania ciekawych zajęć dydaktycznych oraz rozbudzania ciekawości dzieci poprzez różne formy zabaw. Na pierwszym miejscu stawiam bezpieczeństwo swoich podopiecznych i dbam o to, aby dzieci w żłobku spędziły miło czas.

Pani Ilona

Pani Ilona

Ukończyłam studia pedagogiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Uwielbiam pracę z dziećmi i z ogromną radością uczestniczę i wspieram Maluchy w bardzo ważnym okresie ich wszechstronnego rozwoju. Praca ta daje mi ogromną satysfakcję, szczególnie, wtedy gdy dzieci za poświęcony czas odwdzięczają się radością, uśmiechem oraz zaufaniem.
Każde dziecko to dla mnie wyjątkowy, indywidualny cud, który każdego dnia uczy mnie beztroski, bezinteresowności i bezpośredniości. Skupiam się na tym, aby Maluchy pod moją opieką czuły się bezpiecznie oraz swobodnie, a czas spędzony w żłobku był dla nich cudowną przygodą, która rozbudzi ich ciekawość dalszego poznawania świata.

Pani Milena

Pani Milena

Jestem magistrem pielęgniarstwa. Dbanie o zdrowie dzieci sprawia mi duża satysfakcje
i przyjemność. Jestem osobą życzliwą, empatyczną i gotową do działania. Z chęcią dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem pielęgnacyjno - edukacyjnym.

Skontaktuj się