Lokalizacja

Adres ul. Leszczyńskiego 25, Lublin

Godziny otwarcia

Jesteśmy otwarci od 6:30 do 17:00.
Od poniedziałku do piątku.

Co oferujemy?

Kwota i informacja dotycząca czesnego

Żłobek finansowany jest z projektu unijnego.

Opłata wynosi 0 zł.

*Od 1 września 2021 r. kwota czesnego będzie wynosiła 649 zł.

  • “Maluch+”: 80 zł w 2021 roku
  • Dotacja celowa z Urzędu Miasta Lublin: 400 zł w 2021 roku

 

Aktywności w żłobku

Plastyka

Rozwijamy kreatywność

Sensoryka

Doświadczanie wszystkimi zmysłami

Muzyka

Poznawanie świata przez piosenki

Gimnastyka

Wspieramy rozwój fizyczny

Czytanie bajek

Pobudzamy wyobraźnie

Eksperymenty

Nauka przez zabawę

Zajrzyj na naszego facebooka i zobacz jak wygląda codzienne życie dzieciaków z naszego żłobka 🙂

Galeria

Nasza kadra

Anna Klepacka-Wawruch

Anna Klepacka-Wawruch

Sprawuję nadzór pedagogiczny oraz administracyjny żłobka. Jestem absolwentką UMCS w Lublinie na kierunku edukacja specjalna i wczesnoszkolna. Dbam nie tylko o sferę edukacyjną maluszków, ale przede wszystkim o zaspokojenie ich potrzeb emocjonalnych. Dokładam wszelkich starań, aby Nasz żłobek był miejscem, gdzie dzieci czują się kochane i bezpieczne.

Pani Monika

Pani Monika

Lubię swoją pracę, którą traktuję jako pasję. Bardzo szybko potrafię nawiązać bliskie relacje z maluchami. Jestem osobą o dobrym podejściu do dzieci, cierpliwą, odpowiedzialną, wesołą i pomysłową.

Pani Agata

Pani Agata

Jestem absolwentką studiów wyższych z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam umiejętność organizowania ciekawych zajęć dydaktycznych oraz rozbudzania ciekawości dzieci poprzez różne formy zabaw. Na pierwszym miejscu stawiam bezpieczeństwo swoich podopiecznych i dbam o to, aby dzieci w żłobku spędziły miło czas.

Pani Paula

Pani Paula

W żłobku prowadzę zajęcia sensoryczne, które maja za zadanie dostarczać różnorodnych bodźców do rozwoju zmysłów malucha i poszerzać świat jego doznań po przez przedmioty codziennego użytku i produkty spożywcze.

Pani Ania

Pani Ania

Jestem wykwalifikowana pielęgniarka/położną z 15 letnim doświadczeniem. W wolnych chwilach czytam książki, spaceruję oraz jeżdżę na rowerze.

Pani Basia

Pani Basia

FizjoterapeutkaLublin-leszczynskiego

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku Fizjoterapii. Obecnie pracuję również w centrum medycznym Luxmed na stanowisku fizjoterapeuty. Ciągle poszerzam swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach m.in. Kurs PNP Podstawowy, Kurs Kinezjologii Taping, Kurs skoliozy- diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne. Uwielbiam sport, szczególnie kolarstwo i bieganie. W wolnych chwilach czytam książki.

Pani Kasia

Pani Kasia

Doświadczenie i wiedzę na temat opieki nad dziećmi, zdobyłam w studium policealnym na kierunku opiekunka dziecięca. Jestem osobą odpowiedzialną, empatyczną, wesołą i pomysłową. Potrafię łatwo nawiązywać kontakt z dziećmi. Bardzo lubię swoją pracę, która daje mi dużo radości i satysfakcji.

Pani Kasia

Pani Kasia

Z wykształcenia Pedagog. Empatyczna miła i zaangażowana w życie swoich podopiecznych. Zagłębiam się w różnorodne formy komunikowania się dziecka ze światem, daję mu autentyczne wsparcie w jego emocjonalnym rozwoju oraz staram się budować z nim dobrą relację wsłuchując się w jego potrzeby. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo satysfakcji.

Pani Antosia

Pani Antosia

Jestem osoba pełną empatii, wesołą oraz odpowiedzialna. Od zawsze interesowałam się pogłębianiem świata najmłodszych oraz wykazywałam się empatycznym podejściem do nich. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość oraz poczucie spełnienia. Ukończyłam medyczne studium zawodowe na kierunku opiekunka dziecięca w Lublinie. Obecnie studiuje na WSIE na kierunku pedagogika przedszkola i wczesnoszkolna. Moim celem w pracy z dziećmi jest wspomaganie ich wszechstronnego rozwoju, poprzez kreatywną zabawę oraz codzienne wywoływanie uśmiechu na twarzy dziecka.

Pani Ilona

Pani Ilona

Ukończyłam kurs Opiekuna w Żłobku i Klubie Dziecięcym. Lubię pracę z dziećmi, ponieważ są największymi nauczycielami szczerości. Ważne dla mnie jest to, żeby dzieci pod moją opieką czuły się bezpieczne i szczęśliwe. W łatwy sposób nawiązuje kontakt z dziećmi zyskując ich sympatię i zaufanie. Celem mojej pracy z dziećmi jest kreatywna zabawa i wywoływanie ich uśmiechu, a przy tym wspomaganie wszechstronnego rozwoju.

Skontaktuj się