Lokalizacja

Adres: ul. Nowy Świat 5b/41, 20 – 418 Lublin

Godziny otwarcia

Jesteśmy otwarci od 6:30 do 17:00.
Od poniedziałku do piątku.

Co oferujemy?

Kwota i informacja dotycząca czesnego

Miesięczny koszt utrzymania dziecka w żłobku w 2024 roku wynosi 1650 zł.

Czesne: 1250 zł

W cenę czesnego wliczone są następujące zajęcia dodatkowe:

  • Musical Babies (język angielski dla najmłodszych) 1x w tygodniu
  • Rytmika 1x w tygodniu
  • Zajęcia ze zwierzętami 1x w miesiącu
  • SmykoMultisensoryka® 1x w miesiącu

Dofinansowanie do żłobka:

  • Przysługuje Państwu miesięczne dofinansowanie do czesnego – Dotacja z Urzędu Miasta Lublin w kwocie 400 zł. Miesięczna wysokość wystawionego Państwu rachunku za czesne będzie wynosić: 1250 zł. (po pomniejszeniu o 400zł. w/w dotacji).
  • Dodatkowo możecie Państwo – rodzice/opiekunowie prawni dzieci uczęszczających do żłobka – ubiegać się o dofinansowanie do opłaty czesnego za żłobek na poziomie 400, 500 lub 1000zł. miesięcznie w zależności od Państwa indywidualnej sytuacji – wszystko w ramach programu rządowego Polski Ład.
  • Po uzyskaniu przez Państwa dofinansowania do opłaty czesnego za żłobek z rządowego programu Polski Ład (na pierwsze dziecko) faktyczna wysokość opłaty poniesionej przez Państwa za czesne w naszym żłobku może być pomniejszona o dodatkowe 400 zł. w zależności od Państwa indywidualnej sytuacji.

 

Aktywności w żłobku

Plastyka

Rozwijamy kreatywność

Sensoryka

Doświadczanie wszystkimi zmysłami

Muzyka

Poznawanie świata poprzez piosenki

Gimnastyka

Wspieramy rozwój fizyczny

Czytanie bajek

Pobudzamy wyobraźnię

Eksperymenty

Nauka poprzez zabawę

Zajrzyj na naszego facebooka i zobacz jak wygląda codzienne życie dzieciaków z naszego żłobka 🙂

Korzystamy z aplikacji do obsługi żłobków LiveKid!

Uzyskaliśmy tytuł Najlepsi 2022 Oferteo wśród żłobków w Lublinie.

Galeria

Nasza kadra

Elżbieta Juszka

Elżbieta Juszka

Dyrektor żłobkaLublin-nowy-swiat

Jestem doświadczonym nauczycielem, opiekunem w żłobku, terapeutą i dyrektorem.
W ciągu 22 letniej drogi zawodowej miałam okazję pracować w różnych placówkach. Sprawdziłam się w roli polonisty, logopedy szkolnego, logopedy prowadzącego własną działalność gospodarczą, dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej/ Oobecnie realizuję się w roli neurologopedy, terapeuty SI oraz dyrektora niepublicznego żłobka.
Od początku moja kariera zawodowa nastawiona jest na nieustanny rozwój osobisty i pracę z dziećmi. Sprawdziłam się w różnych rolach i wszystkie dały mi nowe doświadczenia. Wymagały ode mnie bardzo dobrej organizacji pracy i samodyscypliny.
Jako dyrektor placówki niepublicznej mam wiele do zaoferowania. Oprócz wiedzy, praktycznych umiejętności organizacyjnych i doświadczenia mam również predyspozycje osobowościowe pozwalające mi na bardzo łatwe nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów międzyludzkich.

Pani Natalia

Pani Natalia

Jestem osobą ambitną, odpowiedzialną i cierpliwą. Praca z dziećmi nie jest mi obca, ponieważ jestem logopedą, a prywatnie mamą. W pracy najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo dzieci, by czuły się dobrze oraz by na ich twarzach często pojawiał się uśmiech.

Pani Asia

Pani Asia

Starsza opiekunkaLublin-nowy-swiat

Jestem osobą radosną, cierpliwą i odpowiedzialną.

Szybko nawiązuję kontakty z dziećmi, zyskując przy tym ich sympatię i zaufanie.

Wspólna zabawa i przebywanie z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji zawodowej.
W mojej pracy ważne jest dla mnie to, żeby dzieci pod moją opieką czuły się bezpieczne i szczęśliwe.

Pani Monika

Pani Monika

Z dziećmi pracuję od 10 lat. Praca ta sprawia mi radość i pozwala się rozwijać. Jako certyfikowana arteterapeutka mogę kreatywnie wypełniać dzieciom czas. Uczestnictwo w ich rozwoju daje mi wiele satysfakcji. W życiu prywatnym interesuję się sztuką, rysunkiem i grafiką oraz szeroko pojętą literaturą.

Pani Kasia

Pani Kasia

Ukończyłam Medyczne Studium na wydziale "Opiekunki dziecięcej". Jestem osobą radosną, otwartą, empatyczną i odpowiedzialną. Potrafię w bardzo fajny i szczery sposób budować z dziećmi relację i zdobywać ich zaufanie. Praca z dziećmi, przebywanie z nimi, prowadzenie zabaw i zajęć sprawia mi ogromną satysfakcję, dostarcza wiele radości i uśmiechu.

Pani Milena

Pani Milena

Jestem magistrem pielęgniarstwa. Dbanie o zdrowie dzieci sprawia mi duża satysfakcje
i przyjemność. Jestem osobą życzliwą, empatyczną i gotową do działania. Z chęcią dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem pielęgnacyjno - edukacyjnym.

Pani Agnieszka

Pani Agnieszka

Jestem osobą ciepła i otwartą, przez co z łatwością nawiązuje kontakt z dziećmi. Dzięki kreatywnym zabawom, pomagam im poznawać świat.
Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu rozwoju dziecka.

Pani Karolina

Pani Karolina

Jestem osobą miłą, ciepłą, empatyczną i odpowiedzialną. Wkładam całe serce w moją pracę. Najważniejszy jest dla mnie prawidłowy rozwój dzieci i ich bezpieczeństwo. Całą uwagę skupiam na nich, na opiece i wychowaniu. Dobrze radzę sobie w sytuacjach stresowych, jestem opanowana, potrafię odpowiednio i szybko reagować w nagłych i nieprzewidzianych sytuacjach.

Pani Kasia

Pani Kasia

Pomoc opiekunkiLublin-nowy-swiat

Jestem otwartą i bardzo wesołą osobą. Lubię swoją pracę i nie boję się nowych wyzwań.

Pani Małgosia

Pani Małgosia

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Jestem szczęśliwa, że mogę być opiekunką w żłobku, ponieważ każdego dnia na moich oczach dokonują się wielkie kroki Małych Odkrywców. Jestem osobą bardzo cierpliwą i empatyczną, ale też bardzo świadomą odpowiedzialności za dzieci, które rodzice powierzają pod moją opiekę.

Skontaktuj się