Profile Category: Lublin-leszczynskiego

Home / Lublin-leszczynskiego
Pani Ania
Profiles
25 marca 202023 października 2020

Pani Ania

Jestem wykwalifikowana pielęgniarka/położną z 15 letnim doświadczeniem. W wolnych chwilach czytam książki, spaceruję oraz jeżdżę na rowerze.

Pani Agata
Profiles
25 marca 202010 maja 2021

Pani Agata

Jestem absolwentką studiów wyższych z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam umiejętność organizowania ciekawych zajęć dydaktycznych oraz rozbudzania ciekawości dzieci poprzez różne formy zabaw. Na pierwszym miejscu stawiam bezpieczeństwo swoich podopiecznych i dbam o to, aby dzieci w żłobku spędziły miło czas.

Pani Ilona
Profiles
25 marca 202021 października 2020

Pani Ilona

Ukończyłam kurs Opiekuna w Żłobku i Klubie Dziecięcym. Lubię pracę z dziećmi, ponieważ są największymi nauczycielami szczerości. Ważne dla mnie jest to, żeby dzieci pod moją opieką czuły się bezpieczne i szczęśliwe. W łatwy sposób nawiązuje kontakt z dziećmi zyskując ich sympatię i zaufanie. Celem mojej pracy z dziećmi jest kreatywna zabawa i wywoływanie ich uśmiechu, a przy tym wspomaganie wszechstronnego rozwoju.

Pani Antosia
Profiles
25 marca 202021 października 2020

Pani Antosia

Jestem osoba pełną empatii, wesołą oraz odpowiedzialna. Od zawsze interesowałam się pogłębianiem świata najmłodszych oraz wykazywałam się empatycznym podejściem do nich. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość oraz poczucie spełnienia. Ukończyłam medyczne studium zawodowe na kierunku opiekunka dziecięca w Lublinie. Obecnie studiuje na WSIE na kierunku pedagogika przedszkola i wczesnoszkolna. Moim celem w pracy z dziećmi jest wspomaganie ich wszechstronnego rozwoju, poprzez kreatywną zabawę oraz codzienne wywoływanie uśmiechu na twarzy dziecka.

Pani Kasia
Profiles
25 marca 202021 października 2020

Pani Kasia

Z wykształcenia Pedagog. Empatyczna miła i zaangażowana w życie swoich podopiecznych. Zagłębiam się w różnorodne formy komunikowania się dziecka ze światem, daję mu autentyczne wsparcie w jego emocjonalnym rozwoju oraz staram się budować z nim dobrą relację wsłuchując się w jego potrzeby. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo satysfakcji.

Anna Klepacka-Wawruch
Profiles
25 marca 202023 października 2020

Anna Klepacka-Wawruch

Sprawuję nadzór pedagogiczny oraz administracyjny żłobka. Jestem absolwentką UMCS w Lublinie na kierunku edukacja specjalna i wczesnoszkolna. Dbam nie tylko o sferę edukacyjną maluszków, ale przede wszystkim o zaspokojenie ich potrzeb emocjonalnych. Dokładam wszelkich starań, aby Nasz żłobek był miejscem, gdzie dzieci czują się kochane i bezpieczne.