Profile Category: <span>Lublin-leszczynskiego</span>

Home / Lublin-leszczynskiego
Elżbieta Juszka
Profiles
9 grudnia 202212 grudnia 2022

Elżbieta Juszka

Jestem doświadczonym nauczycielem, opiekunem w żłobku, terapeutą i dyrektorem.
W ciągu 22 letniej drogi zawodowej miałam okazję pracować w różnych placówkach. Sprawdziłam się w roli polonisty, logopedy szkolnego, logopedy prowadzącego własną działalność gospodarczą, dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej/ Oobecnie realizuję się w roli neurologopedy, terapeuty SI oraz dyrektora niepublicznego żłobka.
Od początku moja kariera zawodowa nastawiona jest na nieustanny rozwój osobisty i pracę z dziećmi. Sprawdziłam się w różnych rolach i wszystkie dały mi nowe doświadczenia. Wymagały ode mnie bardzo dobrej organizacji pracy i samodyscypliny.
Jako dyrektor placówki niepublicznej mam wiele do zaoferowania. Oprócz wiedzy, praktycznych umiejętności organizacyjnych i doświadczenia mam również predyspozycje osobowościowe pozwalające mi na bardzo łatwe nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów międzyludzkich.

Pani Milena
Profiles
9 grudnia 20229 grudnia 2022

Pani Milena

Jestem magistrem pielęgniarstwa. Dbanie o zdrowie dzieci sprawia mi duża satysfakcje
i przyjemność. Jestem osobą życzliwą, empatyczną i gotową do działania. Z chęcią dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem pielęgnacyjno - edukacyjnym.

Pani Ilona
Profiles
15 września 202215 września 2022

Pani Ilona

Ukończyłam studia pedagogiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Uwielbiam pracę z dziećmi i z ogromną radością uczestniczę i wspieram Maluchy w bardzo ważnym okresie ich wszechstronnego rozwoju. Praca ta daje mi ogromną satysfakcję, szczególnie, wtedy gdy dzieci za poświęcony czas odwdzięczają się radością, uśmiechem oraz zaufaniem.
Każde dziecko to dla mnie wyjątkowy, indywidualny cud, który każdego dnia uczy mnie beztroski, bezinteresowności i bezpośredniości. Skupiam się na tym, aby Maluchy pod moją opieką czuły się bezpiecznie oraz swobodnie, a czas spędzony w żłobku był dla nich cudowną przygodą, która rozbudzi ich ciekawość dalszego poznawania świata.

Pani Natalia
Profiles
15 września 202215 września 2022

Pani Natalia

Z wykształcenia Socjolog.
Ukończyłam kurs Opiekuna w Żłobku i Klubie Dziecięcym. Jestem osobą pełną empatii, wesołą, odpowiedzialną oraz troskliwą. Praca z dziećmi daje mi dużo przyjemności i poczucie spełnienia. Celem mojej pracy z najmłodszymi jest wspomaganie ich prawidłowego rozwoju w bezpieczny i kreatywny sposób. Każda nowa umiejętność moich podopiecznych napawa mnie ogromną dumą i radością. W sytuacjach trudnych zachowuję spokój i opanowanie.

Pani Emilia
Profiles
15 września 202215 września 2022

Pani Emilia

Jestem absolwentką psychologii. Na co dzień staram się dbać o to, aby dzieci mogły w przyjaznej atmosferze rozbudzać swoją ciekawość świata i rozwijać swój potencjał. Praca z dziećmi oraz obserwacja ich rozwoju daje mi ogromną radość i poczucie satysfakcji zawodowej na wielu płaszczyznach związanych z moim wykształceniem.

Pani Agata
Profiles
25 marca 202015 września 2022

Pani Agata

Jestem absolwentką studiów wyższych z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam umiejętność organizowania ciekawych zajęć dydaktycznych oraz rozbudzania ciekawości dzieci poprzez różne formy zabaw. Na pierwszym miejscu stawiam bezpieczeństwo swoich podopiecznych i dbam o to, aby dzieci w żłobku spędziły miło czas.

Pani Kasia
Profiles
25 marca 202015 września 2022

Pani Kasia

Z wykształcenia Pedagog. Empatyczna miła i zaangażowana w życie swoich podopiecznych. Zagłębiam się w różnorodne formy komunikowania się dziecka ze światem, daję mu autentyczne wsparcie w jego emocjonalnym rozwoju oraz staram się budować z nim dobrą relację wsłuchując się w jego potrzeby. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo satysfakcji.