Profile Category: <span>Lublin-leszczynskiego</span>

Home / Lublin-leszczynskiego
Pani Karolina
Profiles
15 września 202215 września 2022

Pani Karolina

Ukończyłam Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie na kierunku socjologia. W żłobku pełnię funkcję pomocy opiekunki. Jestem uśmiechniętą i pełną energii ciocią, która umila czas dzieciom podczas zabawy.
znawania świata.

Pani Ilona
Profiles
15 września 202215 września 2022

Pani Ilona

Ukończyłam studia pedagogiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Uwielbiam pracę z dziećmi i z ogromną radością uczestniczę i wspieram Maluchy w bardzo ważnym okresie ich wszechstronnego rozwoju. Praca ta daje mi ogromną satysfakcję, szczególnie, wtedy gdy dzieci za poświęcony czas odwdzięczają się radością, uśmiechem oraz zaufaniem.
Każde dziecko to dla mnie wyjątkowy, indywidualny cud, który każdego dnia uczy mnie beztroski, bezinteresowności i bezpośredniości. Skupiam się na tym, aby Maluchy pod moją opieką czuły się bezpiecznie oraz swobodnie, a czas spędzony w żłobku był dla nich cudowną przygodą, która rozbudzi ich ciekawość dalszego poznawania świata.

Pani Natalia
Profiles
15 września 202215 września 2022

Pani Natalia

Z wykształcenia Socjolog.
Ukończyłam kurs Opiekuna w Żłobku i Klubie Dziecięcym. Jestem osobą pełną empatii, wesołą, odpowiedzialną oraz troskliwą. Praca z dziećmi daje mi dużo przyjemności i poczucie spełnienia. Celem mojej pracy z najmłodszymi jest wspomaganie ich prawidłowego rozwoju w bezpieczny i kreatywny sposób. Każda nowa umiejętność moich podopiecznych napawa mnie ogromną dumą i radością. W sytuacjach trudnych zachowuję spokój i opanowanie.

Pani Emilia
Profiles
15 września 202215 września 2022

Pani Emilia

Jestem absolwentką psychologii. Na co dzień staram się dbać o to, aby dzieci mogły w przyjaznej atmosferze rozbudzać swoją ciekawość świata i rozwijać swój potencjał. Praca z dziećmi oraz obserwacja ich rozwoju daje mi ogromną radość i poczucie satysfakcji zawodowej na wielu płaszczyznach związanych z moim wykształceniem.

Pani Agata
Profiles
25 marca 202015 września 2022

Pani Agata

Jestem absolwentką studiów wyższych z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam umiejętność organizowania ciekawych zajęć dydaktycznych oraz rozbudzania ciekawości dzieci poprzez różne formy zabaw. Na pierwszym miejscu stawiam bezpieczeństwo swoich podopiecznych i dbam o to, aby dzieci w żłobku spędziły miło czas.

Pani Kasia
Profiles
25 marca 202015 września 2022

Pani Kasia

Z wykształcenia Pedagog. Empatyczna miła i zaangażowana w życie swoich podopiecznych. Zagłębiam się w różnorodne formy komunikowania się dziecka ze światem, daję mu autentyczne wsparcie w jego emocjonalnym rozwoju oraz staram się budować z nim dobrą relację wsłuchując się w jego potrzeby. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo satysfakcji.

Anna Klepacka-Wawruch
Profiles
25 marca 202015 września 2022

Anna Klepacka-Wawruch

Sprawuję nadzór pedagogiczny oraz administracyjny żłobka. Jestem absolwentką UMCS w Lublinie na kierunku edukacja specjalna i wczesnoszkolna. Dbam nie tylko o sferę edukacyjną maluszków, ale przede wszystkim o zaspokojenie ich potrzeb emocjonalnych. Dokładam wszelkich starań, aby Nasz żłobek był miejscem, gdzie dzieci czują się kochane i bezpieczne.