Profile Category: <span>Poznan</span>

Home / Poznan
Pani Krzysztofa
Profiles
21 czerwca 202121 czerwca 2021

Pani Krzysztofa

Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące o profilu Psychologicznym oraz Szkołę Muzyczną I i II stopnia na akordeonie oraz wokalu. Muzyką zajmuję się od dziecka, jestem również ogromną miłośniczką Zwierząt na co wskazuje moja pasja tj. jazda konna. Przygodę z opieką nad dziećmi zaczęłam w 2018 roku zaczynając od opieki nad dziećmi oraz nauczaniem wokalu, którego instruktorką jestem do dziś. Swoje zamiłowania staram się realizować również w mojej pracy z dziećmi w żłobku, dlatego oprócz zaspokajania potrzeb moich małych podopiecznych, codziennie próbuję zaszczepiać w nich zamiłowanie do muzyki.

Pani Natalia
Profiles
3 listopada 202021 czerwca 2021

Pani Natalia

Jestem żoną oraz mamą dwóch córek. Przez 7 lat wyczynowo trenowałam kolarstwo, na swoim koncie mam wiele tytułów Mistrza Polski, jak i medal z Mistrzostw Europy oraz uczestnictwo w Mistrzostwach Świata. Posiadam certyfikat animatora czasu wolnego oraz kurs wychowawcy kolonijnego. Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęłam z młodymi adeptami Uczniowskiego Klubu Sportowego, wprowadzając ich w świat treningu kolarskiego i którzy dziś osiągnęli m.in. tytuł Mistrza Europy. Ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku: wychowanie fizyczne z elementami gimnastyki korekcyjnej i kompensacyjnej. Już niedługo będę broniła swoją pracę magisterską na tym samym kierunku. Po zakończonej karierze zajęłam się na poważnie animacjami dla dzieci podczas imprez integracyjnych oraz prowadzeniem prywatnych tematycznych urodzinek dzieci. W moim życiu nie ma czasu na nudę, więc jeżeli któreś z Waszych dzieci powie, że się nudziło tzn., że mnie przy nim nie było.

Pani Aneta
Profiles
16 października 202021 czerwca 2021

Pani Aneta

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, instruktor pływania, oswajania z wodą. Ukończyła Kurs Opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Widok Małych Odkrywców, którzy zyskują nowe umiejętności oraz większej pewności siebie w nowych, nieznanych im sytuacjach, to dla mnie wielka satysfakcja. Uważam, że należy pokonywać własne słabości i próbować rzeczy, które wydają się być dla nas niemożliwe, bo ich przezwyciężenie daje ogrom satysfakcji, czego najlepszym przykładem są nasi żłobkowicze!

Pani Agnieszka
Profiles
16 października 202021 czerwca 2021

Pani Agnieszka

Przygodę że żłobkiem rozpoczęłam niedawno, po skończonym kursie na opiekuna dziecięcego. Moje wcześniejsze czteroletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi jako "niania" sprawiło, że poczułam, że to ta praca będzie dla pełna satysfakcji. Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą i kreatywną z bazą pomysłów na spędzanie czasu z dziećmi. Do każdego malucha podchodzę indywidualnie po to aby zdobywając jego zaufanie, uczyć go i rozwijać w nim to co najpiękniejsze. W mojej pracy najważniejsze jest to, aby dzieci czuły się bezpiecznie. Dbam o to, by każdemu maluchowi towarzyszył uśmiech, ponieważ "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat".

Pani Anastasiia
Profiles
16 października 202021 czerwca 2021

Pani Anastasiia

Ukończyłam studia pedagogiczne oraz posiadam kwalifikacje opiekunki dziecięcej do 3 lat. Pracuję z dziećmi od 8 lat, początkowo doświadczenie zdobywałam jako animatorka czasu wolnego oraz podczas różnych uroczystości dla dzieci. Uwielbiam śpiewać i tańczyć, dlatego najczęściej z mojej inicjatywy w naszym żłobku odbywają się dyskoteki przy dziecięcej muzyce. Posiadam również uzdolnienia plastyczne, a swoją pasję do sztuki staram się zaszczepić również u Małych Odkrywców.

Pani Laurencja
Profiles
23 marca 202021 czerwca 2021

Pani Laurencja

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego, Wielkopolskiego Centrum Edukacji Medycznej, a także Wyższej Szkoły Bankowej – kierunek Organizacja i Zarządzanie Podmiotami Leczniczymi, instruktorem pierwszej pomocy oraz masażu Shantala. W żłobku dbam o bezpieczeństwo dzieci a także kontroluje ich rozwój fizyczny (waga, wzrost ) i zdrowotny. Służę radą i wsparciem dla nauczycieli i rodziców. Doświadczenie zdobywałam pracując wiele lat w szpitalu na różnych oddziałach oraz pogotowiu ratunkowym. Ponadto brałam udział w wielu kursach i szkoleniach aby zdobywać nową wiedzę i móc wykorzystać ją efektywnie w pracy.

Pani Paulina
Profiles
23 marca 202021 czerwca 2021

Pani Paulina

Absolwentka Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomi w Poznaniu. Ukończyła Kurs Opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Prywatnie mama dwóch wspaniałych synów i ogromna miłośniczka Zumby! Jak to inne ciocie o mnie mówią jestem osobą troszkę szaloną, która z uśmiechem idzie przez życie – staram się nim obdarzać i zarażać. Uśmiech towarzyszy mi także każdego dnia w pracy z dziećmi. Staram się podążać za każdym dzieckiem, kierując się jego indywidualnymi potrzebami. Mogę śmiało stwierdzić, że mój świat nabiera barw, radość wypełnia serce, bo w końcu znalazłam dla siebie miejsce!

Pani Weronika
Profiles
23 marca 202021 czerwca 2021

Pani Weronika

Przygodę ze żłobkiem rozpoczęłam w 2014 roku, idąc głosem serca ukończyłam kurs opiekuna dziecięcego. Cenie sobie szczerość i uczciwość. Najważniejsze dla mnie jest szczęście dzieci oraz pielęgnowanie w nich ich wrażliwości i empatii. Uważam, że każde dziecko powinno czuć się docenione i zauważone. Lubię śpiewać, tańczyć. W życiu prywatnym jestem żoną i matką dwóch synów.

Pani Jagoda
Profiles
23 marca 202021 czerwca 2021

Pani Jagoda

Jestem psychologiem dziecięcym i rodzinnym – wspieranie rozwoju dzieci już od urodzenia oraz ich rodziców jest moim wyborem i pasją odkąd skończyłam studia (Psychologię o specjalności klinicznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza). Ukończyłam podstawowy kurs Psychoterapii Systemowej oraz wiele innych z zakresu diagnozy relacji i wspierania więzi między dzieckiem a jego rodzicami. Współpracuję z Instytutem Małego Dziecka im. Astrid Lindgren, prowadząc rozwojowe grupy dla rodziców i dzieci- w wieku od urodzenia do 5 lat. Dostrzegam wielką wartość towarzyszenia rodzicom i małym dzieciom od początku ich wspólnej drogi, co może pomagać w kształtowaniu dobrych relacji w rodzinie, opartych na bliskości i wzajemnym zrozumieniu. Wspieranie już najmłodszych dzieci pozwala na zapobieganie różnym trudnościom zanim zdążą się utrwalić czy nawarstwić. Jestem pasjonatką Teorii Przywiązania oraz systemowej pracy psychologicznej, uwzględniającej sieć relacji oraz bazującej na mocnych stronach i zasobach. Prywatnie, jestem żoną i mamą trójki dzieci, z którymi codziennie, wielozmysłowo, odkrywam świat na nowo i sprawdzam psychologiczne teorie w praktyce.

Pani Kasia
Profiles
23 marca 202021 czerwca 2021

Pani Kasia

W Małych Odkrywcach pracuje jako pomoc opiekunek. Moja przygoda z pracą wśród dzieci rozpoczęła się w 2009 roku. Pracowałam na stanowisku pomocy nauczyciela w przedszkolu oraz przedszkolu integracyjnym. Moje doświadczenie zawodowe umocniło mnie w przekonaniu, że każdy, a szczególnie dziecko, zasługuje na szacunek bez względu na wszystko. Prywatnie mama Martynki i Kubusia bez których nie wyobrażam sobie życia. Na co dzień kieruję mottem "Trzeba dać dzieciom piękno i uśmiech, aby uczyły się kochać ludzi i wszystko co je otacza, aby omijał je smutek".

  • 1
  • 2