Archiwa: <span>Profiles</span>

Home / Profiles
Elżbieta Juszka
Profiles
9 grudnia 202212 grudnia 2022

Elżbieta Juszka

Jestem doświadczonym nauczycielem, opiekunem w żłobku, terapeutą i dyrektorem.
W ciągu 22 letniej drogi zawodowej miałam okazję pracować w różnych placówkach. Sprawdziłam się w roli polonisty, logopedy szkolnego, logopedy prowadzącego własną działalność gospodarczą, dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej/ Oobecnie realizuję się w roli neurologopedy, terapeuty SI oraz dyrektora niepublicznego żłobka.
Od początku moja kariera zawodowa nastawiona jest na nieustanny rozwój osobisty i pracę z dziećmi. Sprawdziłam się w różnych rolach i wszystkie dały mi nowe doświadczenia. Wymagały ode mnie bardzo dobrej organizacji pracy i samodyscypliny.
Jako dyrektor placówki niepublicznej mam wiele do zaoferowania. Oprócz wiedzy, praktycznych umiejętności organizacyjnych i doświadczenia mam również predyspozycje osobowościowe pozwalające mi na bardzo łatwe nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów międzyludzkich.

Pani Milena
Profiles
9 grudnia 20229 grudnia 2022

Pani Milena

Jestem magistrem pielęgniarstwa. Dbanie o zdrowie dzieci sprawia mi duża satysfakcje
i przyjemność. Jestem osobą życzliwą, empatyczną i gotową do działania. Z chęcią dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem pielęgnacyjno - edukacyjnym.

Pani Aneta
Profiles
20 października 202220 października 2022

Pani Aneta

Nauczanie, wychowanie i opieka nad dziećmi – to moje powołanie, któremu poświęciłam wiele lat życia zawodowego. Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą, pracowitą, łatwo nawiązuję kontakty interpersonalne. Lubię dzieci i chcę być dla nich wzorem do naśladowania. Uwielbiam im czytać, śpiewać, rysować i bawić się z nimi, co sprawia mi ogromną radość i mam poczucie, że robię coś ważnego dla ich wzrastania. Dobro dziecka i jego wszechstronny rozwój są dla mnie priorytetem, a zapewnienie mu bezpieczeństwa to zadanie, które sumiennie wykonuję każdego dnia.

Pani Ilona
Profiles
15 września 202215 września 2022

Pani Ilona

Ukończyłam studia pedagogiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Uwielbiam pracę z dziećmi i z ogromną radością uczestniczę i wspieram Maluchy w bardzo ważnym okresie ich wszechstronnego rozwoju. Praca ta daje mi ogromną satysfakcję, szczególnie, wtedy gdy dzieci za poświęcony czas odwdzięczają się radością, uśmiechem oraz zaufaniem.
Każde dziecko to dla mnie wyjątkowy, indywidualny cud, który każdego dnia uczy mnie beztroski, bezinteresowności i bezpośredniości. Skupiam się na tym, aby Maluchy pod moją opieką czuły się bezpiecznie oraz swobodnie, a czas spędzony w żłobku był dla nich cudowną przygodą, która rozbudzi ich ciekawość dalszego poznawania świata.

Pani Natalia
Profiles
15 września 202215 września 2022

Pani Natalia

Z wykształcenia Socjolog.
Ukończyłam kurs Opiekuna w Żłobku i Klubie Dziecięcym. Jestem osobą pełną empatii, wesołą, odpowiedzialną oraz troskliwą. Praca z dziećmi daje mi dużo przyjemności i poczucie spełnienia. Celem mojej pracy z najmłodszymi jest wspomaganie ich prawidłowego rozwoju w bezpieczny i kreatywny sposób. Każda nowa umiejętność moich podopiecznych napawa mnie ogromną dumą i radością. W sytuacjach trudnych zachowuję spokój i opanowanie.

Pani Emilia
Profiles
15 września 202215 września 2022

Pani Emilia

Jestem absolwentką psychologii. Na co dzień staram się dbać o to, aby dzieci mogły w przyjaznej atmosferze rozbudzać swoją ciekawość świata i rozwijać swój potencjał. Praca z dziećmi oraz obserwacja ich rozwoju daje mi ogromną radość i poczucie satysfakcji zawodowej na wielu płaszczyznach związanych z moim wykształceniem.

Pani Krzysztofa
Profiles
21 czerwca 202121 czerwca 2021

Pani Krzysztofa

Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące o profilu Psychologicznym oraz Szkołę Muzyczną I i II stopnia na akordeonie oraz wokalu. Muzyką zajmuję się od dziecka, jestem również ogromną miłośniczką Zwierząt na co wskazuje moja pasja tj. jazda konna. Przygodę z opieką nad dziećmi zaczęłam w 2018 roku zaczynając od opieki nad dziećmi oraz nauczaniem wokalu, którego instruktorką jestem do dziś. Swoje zamiłowania staram się realizować również w mojej pracy z dziećmi w żłobku, dlatego oprócz zaspokajania potrzeb moich małych podopiecznych, codziennie próbuję zaszczepiać w nich zamiłowanie do muzyki.

Pani Kasia
Profiles
19 maja 202115 września 2022

Pani Kasia

Jestem otwartą i bardzo wesołą osobą. Lubię swoją pracę i nie boję się nowych wyzwań.

Pani Natalia
Profiles
19 maja 202120 października 2022

Pani Natalia

Jestem osobą ambitną, odpowiedzialną i cierpliwą. Praca z dziećmi nie jest mi obca, ponieważ jestem logopedą, a prywatnie mamą. W pracy najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo dzieci, by czuły się dobrze oraz by na ich twarzach często pojawiał się uśmiech.

Pani Małgosia
Profiles
19 maja 202130 sierpnia 2021

Pani Małgosia

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Jestem szczęśliwa, że mogę być opiekunką w żłobku, ponieważ każdego dnia na moich oczach dokonują się wielkie kroki Małych Odkrywców. Jestem osobą bardzo cierpliwą i empatyczną, ale też bardzo świadomą odpowiedzialności za dzieci, które rodzice powierzają pod moją opiekę.