Archiwa: <span>Profiles</span>

Home / Profiles
Pani Agnieszka
Profiles
21 kwietnia 202321 kwietnia 2023

Pani Agnieszka

Jestem osobą ciepła i otwartą, przez co z łatwością nawiązuje kontakt z dziećmi. Dzięki kreatywnym zabawom, pomagam im poznawać świat.
Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu rozwoju dziecka.

Pani Karolina
Profiles
17 kwietnia 202317 kwietnia 2023

Pani Karolina

Praca z dziećmi już od dawna była moim marzeniem. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w rozwoju i poznawaniu świata przez Małych Odkrywców. Sprawia mi to wiele radości. Jestem osobą odpowiedzialną i troskliwą. Najważniejsze jest dla mnie to, by maluchy czuły się bezpieczne i szczęśliwe.

Pani Dominika
Profiles
6 marca 20236 marca 2023

Pani Dominika

Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia, empatyczną, cierpliwą i pomocną.
Moim priorytetem jest budowanie pozytywnych relacji zarówno z dziećmi jak i rodzicami.
W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie dbanie o ich prawidłowy rozwój, wsparcie w dążeniach do samodzielności, indywidualne podejście oraz zapewnienie poczucia bezpieczeństwa.
Codzienna praca z dziećmi daje mi dużo radości a uśmiech dziecka to dla mnie największa nagroda :)

Pani Tamara
Profiles
10 lutego 20236 marca 2023

Pani Tamara

Jestem osobą pracowitą i otwartą na rozwój. Bardzo lubię pracę wśród dzieci – sama jestem mamą trzech wspaniałych córek, dlatego z przyjemnością dołączyłam do zespołu Małych Odkrywców.

Pani Karolina
Profiles
10 lutego 20236 marca 2023

Pani Karolina

Jestem osobą miłą, ciepłą, empatyczną i odpowiedzialną. Wkładam całe serce w moją pracę. Najważniejszy jest dla mnie prawidłowy rozwój dzieci i ich bezpieczeństwo. Całą uwagę skupiam na nich, na opiece i wychowaniu. Dobrze radzę sobie w sytuacjach stresowych, jestem opanowana, potrafię odpowiednio i szybko reagować w nagłych i nieprzewidzianych sytuacjach.

Pani Milena
Profiles
10 lutego 202310 lutego 2023

Pani Milena

Jestem osobą opiekuńczą i empatyczną. Dużą radość sprawia mi widok uśmiechniętego i zaciekawionego światem dziecka. W pracy ważne jest dla mnie ich bezpieczeństwo oraz wszechstronny rozwój.

Elżbieta Juszka
Profiles
9 grudnia 202212 grudnia 2022

Elżbieta Juszka

Jestem doświadczonym nauczycielem, opiekunem w żłobku, terapeutą i dyrektorem.
W ciągu 22 letniej drogi zawodowej miałam okazję pracować w różnych placówkach. Sprawdziłam się w roli polonisty, logopedy szkolnego, logopedy prowadzącego własną działalność gospodarczą, dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej/ Oobecnie realizuję się w roli neurologopedy, terapeuty SI oraz dyrektora niepublicznego żłobka.
Od początku moja kariera zawodowa nastawiona jest na nieustanny rozwój osobisty i pracę z dziećmi. Sprawdziłam się w różnych rolach i wszystkie dały mi nowe doświadczenia. Wymagały ode mnie bardzo dobrej organizacji pracy i samodyscypliny.
Jako dyrektor placówki niepublicznej mam wiele do zaoferowania. Oprócz wiedzy, praktycznych umiejętności organizacyjnych i doświadczenia mam również predyspozycje osobowościowe pozwalające mi na bardzo łatwe nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów międzyludzkich.

Pani Milena
Profiles
9 grudnia 202216 lutego 2023

Pani Milena

Jestem magistrem pielęgniarstwa. Dbanie o zdrowie dzieci sprawia mi duża satysfakcje
i przyjemność. Jestem osobą życzliwą, empatyczną i gotową do działania. Z chęcią dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem pielęgnacyjno - edukacyjnym.

Pani Ilona
Profiles
15 września 202215 września 2022

Pani Ilona

Ukończyłam studia pedagogiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Uwielbiam pracę z dziećmi i z ogromną radością uczestniczę i wspieram Maluchy w bardzo ważnym okresie ich wszechstronnego rozwoju. Praca ta daje mi ogromną satysfakcję, szczególnie, wtedy gdy dzieci za poświęcony czas odwdzięczają się radością, uśmiechem oraz zaufaniem.
Każde dziecko to dla mnie wyjątkowy, indywidualny cud, który każdego dnia uczy mnie beztroski, bezinteresowności i bezpośredniości. Skupiam się na tym, aby Maluchy pod moją opieką czuły się bezpiecznie oraz swobodnie, a czas spędzony w żłobku był dla nich cudowną przygodą, która rozbudzi ich ciekawość dalszego poznawania świata.