Archiwa: <span>Profiles</span>

Home / Profiles
Pani Karolina
Profiles
15 września 202215 września 2022

Pani Karolina

Ukończyłam Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie na kierunku socjologia. W żłobku pełnię funkcję pomocy opiekunki. Jestem uśmiechniętą i pełną energii ciocią, która umila czas dzieciom podczas zabawy.
znawania świata.

Pani Ilona
Profiles
15 września 202215 września 2022

Pani Ilona

Ukończyłam studia pedagogiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Uwielbiam pracę z dziećmi i z ogromną radością uczestniczę i wspieram Maluchy w bardzo ważnym okresie ich wszechstronnego rozwoju. Praca ta daje mi ogromną satysfakcję, szczególnie, wtedy gdy dzieci za poświęcony czas odwdzięczają się radością, uśmiechem oraz zaufaniem.
Każde dziecko to dla mnie wyjątkowy, indywidualny cud, który każdego dnia uczy mnie beztroski, bezinteresowności i bezpośredniości. Skupiam się na tym, aby Maluchy pod moją opieką czuły się bezpiecznie oraz swobodnie, a czas spędzony w żłobku był dla nich cudowną przygodą, która rozbudzi ich ciekawość dalszego poznawania świata.

Pani Natalia
Profiles
15 września 202215 września 2022

Pani Natalia

Z wykształcenia Socjolog.
Ukończyłam kurs Opiekuna w Żłobku i Klubie Dziecięcym. Jestem osobą pełną empatii, wesołą, odpowiedzialną oraz troskliwą. Praca z dziećmi daje mi dużo przyjemności i poczucie spełnienia. Celem mojej pracy z najmłodszymi jest wspomaganie ich prawidłowego rozwoju w bezpieczny i kreatywny sposób. Każda nowa umiejętność moich podopiecznych napawa mnie ogromną dumą i radością. W sytuacjach trudnych zachowuję spokój i opanowanie.

Pani Emilia
Profiles
15 września 202215 września 2022

Pani Emilia

Jestem absolwentką psychologii. Na co dzień staram się dbać o to, aby dzieci mogły w przyjaznej atmosferze rozbudzać swoją ciekawość świata i rozwijać swój potencjał. Praca z dziećmi oraz obserwacja ich rozwoju daje mi ogromną radość i poczucie satysfakcji zawodowej na wielu płaszczyznach związanych z moim wykształceniem.

Pani Justyna
Profiles
23 lutego 202223 lutego 2022

Pani Justyna

Jestem osobą radosną, empatyczną, otwartą i odpowiedzialną. Szybko zdobywam zaufanie dzieci, a praca z nimi sprawia mi wiele radości. Lubię prowadzić zajęcia edukacyjne, mam bardzo dużo pomysłów, które będę realizować z dziećmi.

Pani Krzysztofa
Profiles
21 czerwca 202121 czerwca 2021

Pani Krzysztofa

Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące o profilu Psychologicznym oraz Szkołę Muzyczną I i II stopnia na akordeonie oraz wokalu. Muzyką zajmuję się od dziecka, jestem również ogromną miłośniczką Zwierząt na co wskazuje moja pasja tj. jazda konna. Przygodę z opieką nad dziećmi zaczęłam w 2018 roku zaczynając od opieki nad dziećmi oraz nauczaniem wokalu, którego instruktorką jestem do dziś. Swoje zamiłowania staram się realizować również w mojej pracy z dziećmi w żłobku, dlatego oprócz zaspokajania potrzeb moich małych podopiecznych, codziennie próbuję zaszczepiać w nich zamiłowanie do muzyki.

Pani Kasia
Profiles
19 maja 202115 września 2022

Pani Kasia

Jestem otwartą i bardzo wesołą osobą. Lubię swoją pracę i nie boję się nowych wyzwań.

Pani Natalia
Profiles
19 maja 202119 maja 2021

Pani Natalia

Jestem osobą ambitną, odpowiedzialną i cierpliwą. Praca z dziećmi nie jest mi obca, ponieważ jestem logopedą, a prywatnie mamą. W pracy najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo dzieci, by czuły się dobrze oraz by na ich twarzach często pojawiał się uśmiech.

Pani Małgosia
Profiles
19 maja 202130 sierpnia 2021

Pani Małgosia

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Jestem szczęśliwa, że mogę być opiekunką w żłobku, ponieważ każdego dnia na moich oczach dokonują się wielkie kroki Małych Odkrywców. Jestem osobą bardzo cierpliwą i empatyczną, ale też bardzo świadomą odpowiedzialności za dzieci, które rodzice powierzają pod moją opiekę.

Pani Natalia
Profiles
3 listopada 202021 czerwca 2021

Pani Natalia

Jestem żoną oraz mamą dwóch córek. Przez 7 lat wyczynowo trenowałam kolarstwo, na swoim koncie mam wiele tytułów Mistrza Polski, jak i medal z Mistrzostw Europy oraz uczestnictwo w Mistrzostwach Świata. Posiadam certyfikat animatora czasu wolnego oraz kurs wychowawcy kolonijnego. Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęłam z młodymi adeptami Uczniowskiego Klubu Sportowego, wprowadzając ich w świat treningu kolarskiego i którzy dziś osiągnęli m.in. tytuł Mistrza Europy. Ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku: wychowanie fizyczne z elementami gimnastyki korekcyjnej i kompensacyjnej. Już niedługo będę broniła swoją pracę magisterską na tym samym kierunku. Po zakończonej karierze zajęłam się na poważnie animacjami dla dzieci podczas imprez integracyjnych oraz prowadzeniem prywatnych tematycznych urodzinek dzieci. W moim życiu nie ma czasu na nudę, więc jeżeli któreś z Waszych dzieci powie, że się nudziło tzn., że mnie przy nim nie było.